O nás

POZNEJTE NÁS

Dobrá restaurace není jen skvělé a kvalitní jídlo.
Je to celek, který ovládne všechny Vaše smysly.


Unikátní projekt Emanuele Ridi a jeho týmu Vás přiměje si jídlo opravdu užít. Profesionální servis ve spojení s designovým interiérem, kouzelným výhledem na Vltavu a pokrmy tradiční italské gastronomie v moderním pojetí, se pro Vás stanou nezapomenutelnými. Toužíme Vám všem předat zážitek, který bude odrazem lásky a vášně italského způsobu života!

EMANUELE RIDI

Emanuele Ridi se narodil roku 1973 v městečku Portoferraio na středomořském ostrově Elba, kde získal i první zkušenosti s gastronomií. V Česku žije od roku 1992. Pro širokou veřejnost je Italem v kuchyni, hrdinou oblíbeného kuchařského seriálu, pro přátele pak Manú. A právě jméno Manú si zvolil jako název nové restaurace, kterou v lednu 2016 otevřel v horním cípu Dětského ostrova.

BANCA del VINO

Jeden klub, jedna komunita, jedna vášeň. BANCA del VINO jsou prostory exkluzivně vytvořené pro skladování vín v těch nejideálnějších podmínkách. Staňte se i Vy součástí jedinečné enofilní komunity sdílející stejné zájmy. Jako náš člen máte samozřejmě přístup ke svému vínu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

BANCA del VINO

 

OCENĚNÍ

Získali jsme prestižní kulinářské ocenění 2 zlaté lvy od společnosti TopLife Czech a.s. v hodnocení Nejlepší (nejen) pražské restaurace 2018.